Konya Temizlik Şirketi

Mobil Kapıcılık

Konya 15 Temmuz Mobil Kapıcılık ve Temizlik Firması olarak sizlere %100 müşteri mennuniyetiyle hizmet veriyoruz. Mobil Kapıcılık, sabit bir kapıcı yerine belirli periyotlarla binanızın temizlenmesi ve çöp toplama işlemlerinin yapılmasıdır.

Şehir hayatında tabiri caiz ise ayak işleri zaman alan ve mesaiyi aksatan işlerdir. Apartman hayatında ve site hayatında düzen ve temizlik işlemleri kapıcılık işlemleriyle mümkündür. Mobil kapıcılık, kapıcı masrafını azaltan ekonomik ve etkili bir çözümdür.

Kapıcılık hizmetinin mobil halini kapınıza getiren şirketimiz, bir telefon ile kısa sürede adresinize geliyor. Apartman, site ve benzeri kalabalık büyük binalarda sürekli hizmet veren kapıcılar maddi açıdan problem teşkil ettiği gibi birçok sorunu beraberinde getiriyor. Mobil kapıcılık ise hizmet sadeleşiyor ancak kalitesi düşmüyor. Firmamızın deneyimli kapıcıları bu hizmette müşteri memnuniyetini tercih ediyor ve hizmette kusur etmemeye özen gösteriyor.

Temizlik kategorisinde çözüm odaklı hareket eden ve bütün mekanlar için güncel temizlik hizmeti gerçekleştiren şirketimiz istediğiniz süre zarfında temizlik için adresinize geliyor. Temizlik maddeleri şirketimize ait olmakla birlikte, bu işin uzmanı olan elemanlar da yine şirketimiz bünyesinde hizmet veriyor. Mobil kapıcılık kategorisinde hızlı, etkili ve güvenilir kapıcılık çözümleri firmamız tarafından gerçekleştiriliyor.

Bu hizmette firma olarak kaliteli işçiliğe önem veriyoruz. Zamanında adrese ulaşma ve pratik bir şekilde kapıcılık ve temizlik çözümleri üretme hizmet kalitemizin temelini oluşturuyor. Ekibimizde yer alan elemanlar işinde uzman olan personelden oluşmaktadır. Bütün ev ve bina sakinleri için özel kapıcılık çözümlerimiz mobil yöntemlerle gerçekleşiyor ve hizmette her zaman güncelliği ön plana alıyoruz.

Site Yöneticiliği

Temizlik ve mobil kapıcılık gibi hizmetlerde öne çıkan şirketimiz site yöneticiliği kategorisinde de rakiplerini geride bırakıyor. Site yöneticiliği hizmetimizde yeni nesil yöntemler ve güncel veriler dikkate alınıyor. Elemanlarımız apartman, site ve birçok mekanın site yöneticiliğini resmi prosedür çerçevesinde gerçekleştiriyor.

Site yöneticiliğinde uzman ekibimiz, sitenin gelir ve giderini, temizliğini, aidatlarını, site yönetim kurulu işlerini ve aidat toplama işlemlerini takip ediyor. Bütün bu işlemler elektronik ortamda güncel bir şekilde gerçekleşiyor. Site yönetimi kategorisinde problem teşkil eden birçok konuda şirketimiz hizmet vermeye devam ediyor.

Ekonomik olmakla birlikte kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilen özel site yöneticiliği hizmetimiz, bütün mekanları kapsıyor ve resmi bir şekilde gerçekleşiyor. Yönetici, yönetim kurulu, site yönetim karar defteri, muhasebe, faturalar, aidatlar ve eleman masrafı gibi birçok konu bu kategoride hizmet programımızın temelini oluşturuyor.

Büyük binaların ve sitelerin en büyük sorunu düzendir. İyi bir yönetim her zaman için büyük sitelerde yaşamı daha konforlu hale getirir. Yönetimi iyi olmayan ve site yönetimi ile alakasız bir site yaşantısı çekilmezdir. Sitenizde, apartmanınızda ve benzeri mekanlarda yaşam kalitesini artırmak isteyenler için özel site yöneticiliği hizmeti sunuyoruz.

Bu hizmette yeni yönetim kurulu yönetmelikleri hizmet kalitesinin değişken olmasına neden oluyor. Hizmet kalitesini artırmak adına firmamız site yönetimi ile ilgili meydana gelen değişiklikleri anlık takip ediyor ve güncelliyor.

Kapıcılık Hizmetleri

Hızlı ve etkili hizmet sunan şirketimiz apartmanlarda ve sitelerde zorunlu bir ihtiyaç haline gelen kapıcılık hizmetini adrese taşıyor. Şirket bazında çözüm odaklı hareket eden firmamız, bu işi yıllarca icra etmiş kapıcılarla çalışmaktadır.

Alışveriş takibinin yanı sıra çöp atma, apartman güvenliği ve apartman temizliği gibi konular bu hizmetin ana konularıdır. Sitelerde ve apartmanlarda kapıcılık, güvenli yaşam kalitesinin en önemli ögesi haline gelmiştir. Bir apartmanda veya sitede kapıcılık önemli bir iştir. İşini seven, apartmanı kendi evi gibi koruyan ve apartman sakinlerinin temiz bir ortama yaşamaları için çaba sarf eden kapıcılar, bu kategoride özel bir yere sahiptir.

Alışveriş, temizlik, site işlerinin takibi ve güvenlik gibi konularda kapıcılar yetkilidir. Binanın faturalarının takibi, aidatların toplanması ve benzeri işler kapıcıların görevleri arasında sayılmaktadır. Kapıcılık hizmetinde binanın takibi ve binada tadilat isteyen yerlerin tespiti gibi işlemler hizmet listesinde yer alıyor.

Şehir hayatının her geçen gün daha yoğunlaşması ile birlikte insanlar yaşadıkları apartmanlara gereken önemi vermiyor. Bu durumda apartmanla ilgilenecek işin ehli kapıcılara ihtiyaç duyuluyor. Kapıcılar binanın kontrolü ve temizliği gibi birçok konuyu takip eder ve doğru mecrilere yönlendirir.

Kapıcılarımız site yönetimi ile birlikte hareket eder ve yönetimin kararlarını tatbik eder. Ayrıca yönetimin kararları apartman sakinlerine tek tek iletilir. Apartman sakinleri toplantıya çağrılacaksa bu işi kapıcılar yapar. Elemanlarımız kapıcılığın gereklerini en iyi şekilde takip eder ve gerekli işlemleri gerçekleştirir.


Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın