Konya Temizlik Şirketi

Ev Temizliği

Ev temizliği birçok kişi için yapılması zor bir işlemdir. Gündelik hayatta yaşanılan birçok koşuşturmacaya rağmen temiz evde bulunmak herkesin hakkıdır. Ev temizlik şirketi olan firmamız sayesinde bu işlemi kolayca ve uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz.

Ev temizliği, firmamızın çeşitli şekillerde temizlik ihtiyacı giderilmesini bekleyen evlere verdiği hizmettir. Bu sayede uzun ve yorucu gündelik işleriniz arasında ev temizliği yapmaya ihtiyaç duymazsınız ve firmamıza gözünüz kapalı şekilde evinizi emanet edersiniz. Uygun fiyatlı kaliteli işlem sonucu evinizin yeni halini sizler de seveceksiniz. Yoğun günlerdeki o isteksiz hallerinizin yerini daha mutlu, huzurlu ve evi için her şeyi düşünen bir yapı alacak. 
Firmamız siz değerli müşterilerin memnuniyetini önemsediği için bu işten pek memnun kalacaksınız. Ev temizliğinin en altın noktası olan kaliteli malzemelerle (temizlik aletleriyle) temizlenmesi evinizdeki zamanınızı daha kaliteli hale getirecek. Bu sayede firmamıza güveniniz artarak sevdiklerinize önerebileceksiniz. Size %100 memnuniyet sağlıyoruz. 
Bütün zamanınızı geçirdiğiniz evlerde daha fazla temizlikle uğraşmamanız için garanti veriyor, bildirimlerinizi bekliyoruz. Mutfak dolaplarının temizliği, tezgah, lavabo ve tesisat bölümü, dolaplar, aynalar, klozet, kirişler ve dahası temizlik esnasında iyi bir çalışmayla temizlenir. Dağınık eşyalar toplanır ve yerine yerleştirilir. 
Objelerin alt ve üstü temizlenerek toz alma işlemi yapılır. Bu ve bunlara benzeyen birçok hizmetimizi uygun fiyatlarla evlerinizde gerçekleştiriyoruz. Memnun kalacağınızdan şüphe duymamalısınız çünkü en ince detayına kadar evin görünmeyen yerleri dahil temizlik işlemini detaylandırıyoruz. Bu sayede evlerinizde temizlik için fazla vakit ayırmadan kendinize alan yaratmış oluyorsunuz. Böylelikle kapılar, masa üstleri ve altları, yerlerin temizliği sağlanmış olacak.

Konya Ev Temizliği

Ev temizliği firmamızın en kaliteli olarak yaptığı işlemlerden bir tanesidir. Konya ev temizliği şirketi olarak sizlerin ev yaşantısını kolaylaştırmak için hizmet veriyoruz. Örneğin lavabo, musluklar, duşa kabin, dolap altları ve üstleri, tuvalet, klozet temizliği gibi birden fazla türde temizlik yaparak gününüzü güzel geçirmenizi sağlıyoruz. Böylelikle işten, okuldan, spordan arta kalan zamanlarınızı evi düşünmeden geçirebilirsiniz. 
Firmamıza güvenmeniz sayesinde bugün temizlik işinde daha başarılı hizmetler sağlıyor, temizlik işini severek gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bu tarz temizlik değil nevresim değiştirme, çöplerin toplanması ve boşaltılması, aydınlatmalar ve kirişlerin temizlenmesi, kıyafetlerin katlanması, yıkanmış çamaşırların asılması ve katlanması gibi işlemleri de yapıyoruz. 
Gün içinde yapmaktan hoşlanmadığınız hatta en basitinden vaktinizin olmadığı işleri firmamızda çalışan ekiplerimizle hallediyoruz. Yapmak zorunda olmadığınız işleri uygun fiyatlarla biz yapmayı tercih ediyoruz. Eğer böyle bir temizlik yaşantınız bulunmuyorsa bizlerle iletişime geçebilir, evinizdeki temizlik ihtiyacını giderebilirsiniz. 
Unutmayın, temizlik yapmayı sevmeseniz bile bizler sizin memnuniyetiniz için bulunuyoruz. Hemen uygun fiyatlarla temizlik işini halletmek isterseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Evdeki bu zamanınızı artık eşinizle, çocuklarınızla ve ailenizle geçirmek için kullanabilirsiniz. Koltuk minderleri, yastık kılıfları, nevresimler, mobilya yüzeyleri, kapılar, sehpalar gibi uygun malzeme gerektiren yerleri biz sizin yerinize halledebiliyoruz. Uygun fiyatlarla zahmete girmediğiniz bu temizlik işlemini artık iş yerinizden ekstra vakit ayırmadan çok basit şekilde çözebileceksiniz.

Günlük Ev Temizliği

Temizlik başlı başına çok zaman gerektiren bir şeyken zamanınız olmadığında daha da zor gelebilir. Ancak bunun yerine ev temizliği işlemini biz halledebiliyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve günlük olarak temizlenmesini beklemek. Temizliğin yapılacağı odanın önceden toplanmasına gerek yoktur. 
Çünkü bu işlem bitince gerek toplama, gerek yerlerine yerleştirme ve temizleme işlemi sona erecektir. Düşünmeniz gereken birçok şeyi firmamız sayesinde bir süre sonra gereksiz bulacaksınız. Birçok temizlik ürünlerini kullanarak köşeleri, dipleri, yerleri, camları, duvarları, görünen veya görünmeyen kısımları temizliyoruz. 
Çok uzun sürmeyen bu işlemin sonunda fark edeceksiniz ki temizlik işlemine zaman ayırmanıza bile gerek kalmayacak. Çünkü firmamız sayesinde sevdiklerinizle daha çok vakit geçirebileceksiniz. Odada buharla temizlik işlemi, süpürge ile temizleme, duvar temizleme, cam silme gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz. 
Bunca senedir müşteri memnuniyetini önemsediğimiz ev temizliği işlemi birkaç saat sürdükten sonra evinizin öncesinden daha temiz kalmasını sağlar. Zamanınızı farklı durumlara ve kişilere ayırabileceğiniz bu işlem sayesinde firmamız uzman temizlikçilerle çalışır ve geri bildirimlerinizi görmekten zevk duyar. 
Ayrıca iletişim adreslerimizi kullanarak firmamızdan temizlik uzmanlarının hizmetini alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşini bilerek ve severek yapan birçok çalışanımızı siz değerli müşterilerimiz için hazırda tutuyoruz. Hizmet alma işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle temizliğini yapmayı düşünmediğiniz mobilyaları, aydınlatmaları ve duvarları sayemizde temiz tutma şansı yakalayabilirsiniz.

Ev Temizlik Şirketi

Ev temizliği birçok kişi için yapılması zor bir işlemdir. Gündelik hayatta yaşanılan birçok koşuşturmacaya rağmen temiz evde bulunmak herkesin hakkıdır. Ev temizlik şirketi olan firmamız sayesinde bu işlemi kolayca ve uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman hayalini kurduğunuz pırıl pırıl evlerde yaşamanın uzak olmadığını görme şansı yakalayabilirsiniz. Evinizde oturduğunuzda kendinize güzel bir an yaşatmak, alan yaratmak ve zaman ayırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. 
Kahve ya da çay gibi içecekleri içerken halılarınızı kirletecek endişesi duymadan, beyaz mobilyaların kiri ortaya çıkacak diye kaygılanmadan rahat rahat vakit geçirebilirsiniz. Bunu sizler için yapacak olan kişiler biziz. Dolayısıyla hemen uygun fiyatlı bir hizmet almak isterseniz ev temizliği şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Duvar kenar ve köşeler, tuvalet, lavabo ve banyoyu içeren her bölge, ocak, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kıyafetler, dolaplar ve bunlara bağlı her ürünün ayrıntılı temizliği sağlanır. 
Çamaşırlar asılır, katlanır, bulaşık makinesine kirliler yerleştirilir, dolapların görünmeyen kısımları dahi temizlenir, çerçeve ve tablolar silinir, camlar parlatılır. Tüm bu işlemleri aynı fiyata tabii tuttuğumuz temizliğimizde detaylandırmaya oldukça önem veririz. Her hizmet sağlayışımızda aynı özeni ve titizliği korumaya çalışırız. Yıllardır müşterilere verdiğimiz hizmet dolayısıyla onların da güvenini kazanarak bu noktaya geldiğimizi düşünüyoruz. 
Eğer evinizin temizliğini yapmaktan hoşlanmıyorsanız, vaktiniz yoksa veya ayırmak istemiyorsanız sitemizdeki uzman temizlikçilerin hizmetini deneyebilirsiniz. Her bir işlemden memnun kalacağınızın garantisini verebiliyoruz. Odadaki nemi azaltmak, kötü kokuları gidermek, toz alınmayan yer bırakmamak, temizlik kokusunu yaymak bizim işimiz. Size düşen görev ise evinizin iyi bir temizlik şirketi tarafından temizlendiğinin garantisini alabilmektir. 
Biz sizlere bu işi güvenle ve severek yaptığımızın garantisini verebilir, uygun bir fiyat talebinde bulunabiliriz. Çünkü ev temizliği işlemi kısa ve özensiz yapılamaz. Kaliteli temizlik ürünlerini kullanarak görünmeyen yerleri detaylıca temizliyor, günlük işlerinizi halledebiliyoruz. Çamaşır katlamayı sevmeyenler, bulaşık makinesine kirlileri yerleştirmekten hoşlanmayanlar ve süpürge açamayanlar için ev temizliği şirketimiz harika bir fırsattır. Çünkü yapmak istemediğiniz birçok işlem için uygun fiyatlar ödeyerek hizmetinizi alma şansında bulunabilirsiniz.

Ev Temizlik Fiyatları

Ev temizliği evde bulunmayanlar için göründüğü kadar basit sayılmaz. Çamaşırı, ütüsü, kirlileri, evin farklı odaları, süpürgesi, cam silmesi ve yer temizliği ile oldukça yorucudur. Bu yüzden çoğu kişi bu işleme girişmek istemez. Ancak biz sizin yerinize uygun fiyatlara bu işi halletmek için buradayız.
Günlük ev temizlik fiyatları her bütçeye uygun ve cep yakmaz niteliği taşır. Böylelikle bu işlem için paranızın büyük bir bölümünü ayırmak zorunda kalmazsınız. Sevdiklerinize de önerebileceğiniz firmamızı her bölgedeki müşterilerimizin memnuniyetine sunmaktan keyif duyarız. Ne kadar çok hizmet verebilirsek uzmanlarla dolu şirketimizin kalitesini o kadar yükseltebilmeyi amaçlıyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilimizden de destek ve geri bildirim alabilmeyi umut ediyoruz.

Günlük Ev Temizlik Fiyatları

Bütçenizden fazla para ayırmayacağınız günlük ev temizliği fiyatları farklı şirketlerde genel olarak 100-200 TL'den başlamaktadır. Her bütçeye uygun hizmetimizin fiyatları ise duruma ve evinize göre farklılık gösterebilmektedir.

Haftalık Ev Temizlik Fiyatları

Haftalık bir veya tek seferde hizmet alabileceğiniz firmamızdaki fiyatlar çoğunlukla farklı olabilir. Ev şirketlerinde genel olarak haftalık fiyat ise 100-300 TL aralığında olabilmektedir. Böylelikle sevdiğiniz kişilere daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Aylık Ev Temizlik Fiyatları

Bir ay içerisinde alabileceğiniz 4'ten fazla hizmetin fiyatı oldukça uygundur. Birçok şirketin ortalama aylık ev temizlik fiyatları evin büyüklüğü ve konumu bakımından 100-700 TL aralığında değişir.

Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın